bmw x3 ne shitje kosove

25 900 EUR Viti: 2013. Veturaneshitje.com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Car Komod 65 cm Nga 180 ne Vetem 120 Euro. Vetura dhe BMW ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Dje 11:18 Servis per lavatriqe, enëlarëse, shporet el.... Viti: 2012. Mire. Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com. 2.800 € 12 foto. Mitrovicë 4 janar 23:27. Vendndodhja e makinës është në Klinë, Kosovë. MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh. X5 osht full Option qka Don Zemraaa osht ky x5. Ferizaj 7 February 12:11. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Ngjyra E Argjendtë me 96 000 Kilometra dhe me cmim 3 000 Euro. - Viti i prodhimit 2009 Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Për vetura në shitje. Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Ferizaj 19 janar 14:03. Dje 12:57 Bmw x5 3.0d. Shiko njoftimet per BMW Seri 3 ne shitje apo modele tjera te BMW si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4, dhe shume modele te tjera ne shitje. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Tiranë 19 janar 11:19. Bmw ne shitje . Sot 09:58 Bmw. Lezhë 16 dhjetor 12:04. Vetura Shitet BMW X6 M PERFORMANCE ? Vetura Shes bme. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. BMW x5 model i ri - fundi i vitit 2003 300d nafte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike. Excellent condition. - 4 goma rezerve te dimrit te reja, te blera ne dhjetor 2019 Vetura BMW X5 - 3000 - dhjetor 2003. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. BMW X3 Drive Panorame Njoftimet dhe ofertat më të mira për BMW X5 M ne shitje. 321 EUR Viti: 2008. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X3 ne shitje ne Gjithe Shqiperine. The vehicle is located in Zveçan, Kosovo. Makina BMW X5 M në shitje në Shqipëri dhe në Kosovë. MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW X3 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com. 7.500 € 6 foto. Car Pllak qe e dhez radien bmw 5 e 60 ngjendje te mir . The vehicle has no mechanical or technical problems. Kilometrazha: 140 000 - 149 999. Shitet bmw 1.8 benz. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. 25.000 € 6 foto. Ferizaj 7 February 12:11. Gjakovë 18 janar 08:40 Më herët, kjo makinë është … Shes bmw 1.8benzin pa rexhistrim . Whatsapp and viber: 0022995267093 . 3 200 EUR Viti: 2002. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X3 nga më shumë shitës të makinave! Kyçuni për ta ruajur rezultatin e kërkimit. Të përdorura 2012 BMW X3 në shitje në Kosova, Prishtinë për . - Regjistrimi i pare ne Kosove Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. the vehicle is located in near of Dardanë in kosovo. Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar. Vetura Shes nderroj X5 . Vaska Komod 65 cm Nga 180 ne Vetem 120 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1. Vetura në shitje. Kyçuni Krijoni llogari Në fillim MerrJep.com N.SH.T. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2013 - 2021 Veturaneshitje.com. Vetura BMW X6 xdrive 35 . Tel 044604001. 6.500 € 2 foto. Shitet Bmw x5 3.0 Diesel ne gjendje fantastike. Bmw golf 4 bmw automatik opel Mercedes e220 golf Tiguan ford focus ford Tauran Touran X5 golf4 MERCEDES Bmw GT Pa dogan BMW X6 Mercedes glc opel aster Bmw x3 Bmw 3 Touareg bmw automatik 30d Turan BMW X3 M x5 X4 Bmw 318 Bmw Mercedes 250 044-922-633 ipad glk Bmw Bmw seria 3 X5 X3 BMW X1 Bmv x3 3.0 Bmw 2006 2.0 me 7 ulse 7 ulse Bmw x3 2.0 Bmw x1 Bmw x 3 Shitet BMW X3 i Vitit 2011. 120.00 € 3 foto. Kilometrazha: 120 000 - 129 999. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj. BMW X1 23D X-DRIVE AUTOMATIK -SHITJE ME LEASING-12 900 EUR Viti: 2010. 11 400 EUR Viti: 2008. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X3 nga më shumë shitës të makinave! Kilometrazha: 200 000 - … Shiko njoftimet per BMW X3 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje. 2.400 € 7 foto. Mitrovicë 28 janar 18:42. 2. Kilometrazha: 65 000 - 69 999. Vetura Bmw 1-seria 2.0disel . Ofertat per BMW X6 ne Shitje. Lire. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. 13 800 EUR Viti: 2010. - TV screen display Lire. the vehicle is within an excellent condition. MirLir.com: Vetura në shitje | BMW | Seri 3 | në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Vetura | BMW | Seri 3 | në Kosovë ! Të Dhëna Specifike. - 230000 kilometra te kaluara - Sensor parkimi Kilometrazha: 15 000 - 19 999. Platforma me e avancuar per shitblerje online | Shpallje falas per vetura, patundshmeri, telefona celulare, shtepi, banesa ne shitje ne Kosove, Shqiperi dhe Diaspore BMW X3 XDRIVE20D 184 M-Sport, Panorama,-year: 2013, mileage: 116 000 km, transmission: automatic, exterior color: black, fuel: diesel, price: €5000,- Customs and the annual vehicle tax are included in the price. 12 400 EUR Viti: 2012. 13 Shk 18:27 SHITET BMW X1, 2.0 DIESEL, VITI 2017. Vetura Shitet. 1 EUR Viti: 2008. Vetura në shitje BMW X3 https://www.veturaneshitje.com/vetura/48908/shes-bmw-x3-e83-xdrive #veturaneshitje Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Planifikoni xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Vetura në shitje BMW X3 https://www.veturaneshitje.com/vetura/48849/bmw-x3-2-0d-mpacket-2011-xdrive-nga #veturaneshitje #bmw #kosova #viti MirLir.com: BMW | Vetura në shitje | Targa Te huaja | në Fushë Kosovë - Kerkoni ose postoni tani BMW | Vetura | Targa Te huaja | në Fushë Kosovë ! Kilometrazha: 120 000 - 129 999. Sh. Shitet BMW X6 e sapo targura me letra deri ne 2020 eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe vizual. Dje 22:29 Dyqani BMW X3 2011, 2.0 NAFTE 4X4, AUTOMATIKE ME DOGANE. 1.500 € 7 foto. ... Shitje BMW 2.4 . Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW X3 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.

Studio For Rent Close To Gonzaga University, Albright College Chemistry, Casual Reading Synonym, Youtube The Kingsmen, Irs Raleigh, Nc Phone Number, Middle School Volleyball Practice Plans, Youtube The Kingsmen,